Kidszone - Çocuk Aktivite Merkezi
Anasayfa Hakkımızda Parti Oyun Aktivite Kurumsal Organizasyonlar SSS Galeri İletişim
Bizi Facebook Sayfamızdan Takip edebilirsiniz. Bizi Instagram Sayfamızdan Takip edebilirsiniz.
PARTİ
Biz'de ya da Siz'de doğum günü partisi...

Doğum Günü

Biz’de Parti

Ev sıcaklığında ve özeninde profesyonel ekibimiz, lezzetli yiyeceklerimiz ve eğlenceli mekanımız ile bu mutlu gününüz için Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim …

Doğum Günü Partilerimizin animasyon ve eğlence süresi 2 saat olup sizin gelişiniz ve ayrılışınızla 3 saati bulmaktadır. Geldiğiniz andan ayrıldığınız ana kadar minik konuklarımızla 2 animatör abi/ablamız ilgilenir. Çocuklar renkli tabak/bardak vs. ile dekore edilmiş Doğum Günü Masasında animatörler gözetimi ile, büyükler ise Kafemizde açık büfe olarak ağırlanırlar. Doğum Günü Davetiyeleriniz, İkramlar, Hediyeler, birbirinden eğlenceli Karakter yada Aktivite Temaları, davetli misafir arabalarına ücretsiz Vale hizmeti, Pasta ve Pinatanız dahil tüm detaylarla ilgileniyoruz.

Doğum Günü Kutlama masamıza tavandaki bir hazneden yaptığımız Balon Yağmurumuz eşsiz ve sadece mekanımıza özeldir.

Doğum Günü Parti saatlerimiz

11:00-13:00     14:00-16:00     16:30-18:30     19:00-21:00

Doğum Günü Parti Paketlerimiz

Standart Paket / Her şey Dahil Paket/ Her şey Dahil Plus Paket

Bu paketlerden birisini seçmeniz yeterlidir, 40 büyük 40 çocuk kapasiteli mekanımızda yapacağınız partilerde kişi sayısı farklılık yaratmaz.


Doğum Günü Parti Temalarımız

Aktivite Teması / Karakter Teması


Aktivite Teması

Doğum Günü Partinizi renklendirmek, çocuklarınızın hobi edinebilmelerine yardımcı olacak mükemmel bir fırsattır Aktivite Temalarımız. Partimizin belli bir bölümünde Kurabiye yapabilir, Kimya deneyleri ile meraklarını arttırabilir, ekipmanlarla Tırmanma - Dağcılık oyunları oynatabilir ve daha bir çok Aktivite Temamızı deneyebilirsiniz. Diğer Temalarımız için bizi arayın lütfen.


Karakter Teması

  • Çocuğunuzun gönlündeki karakteri dekorasyonu, kostümü ve oyunları ile tematik olarak hayata geçiriyoruz. O büyülü karakterin dünyasını o’na ve arkadaşlarına oyunlarla yaşatıyoruz.
  • Kostüm dolabımızı tüm minik misafirlerimize açıp, makyajı ve aksesuar ile unutulmaz bir kostümlü parti yapıyoruz.Siz’de Parti

Ev ve Bahçe Partileri için mekanınızda profesyonel ekibimiz ile dekorasyondan eğlenceye , çocuk masa ve sandalye temini dahil tüm detaylarla ilgilenip Doğum Günü Partinizi organize ediyoruz.

Özel Gün Kutlamaları
  • Sünnet
  • Baby Shower
  • Diş Buğdayı
  • Arkadaş Günleri
  • 23 Nisan
  • Mezuniyet
  • Cadılar Bayramı
  • Yeni Yıl
Kutlanmaya değer ne varsa...AKTİVİTELER

Birbirinden eğlenceli ve yaratıcı aktivitelerimiz ile çocuklarımız hobi dünyasına ilk adımlarını atacak. Her aktiviteden sonra top havuzumuzda oyun ve eğlence de var.


Ayrıntılı bilgi...